Home Company Technologies Support Contact
JACHTY NA SPRZEDAŻ

SOLINA 26 Mona

PORT
Nasz port jachtowy znajduje się w ośrodku Wczasowym Gwarek Relaks Center  znajduje się w m. Piękna Góra  2,8 km od centrum Giżycka /patrz mapka/. Jest znakomicie osłonięty od wiatru, posiada własny parking samochodowy, , oraz bar, pokoje do wynajęcia, stołówkę.
WYPOSAŻENIE JACHTÓW
- komplet żagli: grot pełnolistwowy na pełzaczach, fok z rolerem na sztywnym sztagu- pokrowce bomowe z "Lazy Jacky'ami"- sztormrelingi- urządzenie do opuszczania i stawiania masztu- instalacja elektryczna z akumulatorem (12 V)- instalacja wodna- tent na bom- pagaje, bosak- komplet środków ratunkowych- odbijacze- kotwica z liną, cumy- zestaw narzędziowy- miska, szczotka, wiadro, szufelka, zmiotka- kambuz: zlew, kuchenka dwupalnikowa, butla z gazem (2 lub 3 kg), zastawa stołowa, sztućce, garnki nierdzewne, patelnia, czajnik, deska do krojenia, durszlak, kanistry na wodę- zamykana kabina WC z toaletą chemiczną lub bez- silnik zaburtowy - kanister + paliwo
UBEZPIECZENIE:
Nasze jachty posiadają pełen pakiet ubezpieczeniowy. Obejmuje on OC, Jacht-Casco, ubezpieczenie od kradzieży silnika, ubezpieczenie załogi od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz rzeczy osobiste załogi.
Home | Jachty | Rezerwacja | Cennik | Kontakt |

© Copyright Korek. Designed by Sasek